KURSY

Zapraszamy na zajęcia, które nauczą Cię solidnych podstaw curlingu. Nauczymy Cię jak stabilnie wyjeżdzać z kamieniem, jak efektywnie szczotkować i jak grać mecze curlingowe, a przy okazji będziemy mieć mnóstwo zabawy! :)


Cykl 8 spotkań został przygotowany na bazie kanadyjskiego programu szkoleniowego, przez który przeszły dziesiątki tysięcy adeptów curlingu. Zajęcia w Łodzi prowadzone są przez doświadczonych zawodników, często z kilkunastoletnim stażem i występami na wielkich imprezach jak mistrzostwa Europy czy świata.


Kursy zaczynają się 8 marca i kończą 30 kwietnia. Cena za kurs dla dorosłych to 449 zł (399 zł dla uczestników Dnia Otwartego), a dla młodzieży do 18. roku życia - 199 zł (149 zł dla uczestników Dnia Otwartego).


Żeby zapisać się na kurs, wypełnij poniższy formularz oraz przelej do 3 marca kwotę na konto POS-u: 43 1240 5527 1111 0010 5476 8801. W tytule przelewu wpisz "Kurs - [podaj imiona nazwiska osób, za które wpłacasz]"


bit.ly/kurscurlinguW razie pytań lub wątpliwości napisz do nas na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub na facebooku na https://www.facebook.com/poslodz


Treningi dla członków POS-u


Dla wszystkich klubowiczów oferujemy trening w poniedziałki od 19:00 do 21:00 przy wcześniejszym zapisaniu się. Dla młodszych curlerów oferujemy treningi w poniedziałki od 17:00 do 19:00.
Jeżeli udało ci się już skompletować swoją własną drużynę, to zapraszamy na treningi w Klubowe Dni na hali Curling Łódź! W każdy poniedziałek, środę oraz czwartek oferujemy promocyjną stawkę za treningi czwórkowe, jak i treningi par mieszanych. Terminy można rezerwować w wiadomości prywatnej na fb do jednego z naszych członków zarządu lub poprzez maila This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..