Curling w Łodzi

Polska Organizacja Sportowa oraz Curling Łódź zapraszają do spróbowania sił w curlingu na pierwszej w Polsce hali curlingowej już od końca sierpnia 2018r.

Więcej informacji...

 

Curling w Bełchatowie

Polska Organizacja Sportowa, Bełchatowski Klub Curlingowy i Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie z przyjemnością zapraszają uczniów najstarszych klas bełchatowskich szkół podstawowych oraz gimnazjalnych na zajęcia curlingowe.

Udział w zajęciach jest nieodpłatny. W zajęciach jednorazowo może brać udział około 20 osób.

Zajęcia curlingowe odbywać się będą na lodowisku Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie ul. Czapliniecka 96 od 12 listopada do końca grudnia w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach 9.00-10.00 oraz 10.00-11.00. Grupy szkolne i zorganizowane w sprawie ustalenia konkretnych terminów prosimy o kontakt z Tomaszem Dyderskim (509 406 773, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) lub Januszem Sukiennikiem (609 166 419, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.).

Osoby indywidualne zapraszamy w ww. terminach oraz dodatkowo w każdy czwartek w godzinach 16.00-18.00.

Zapewniamy sprzęt curlingowy oraz opiekę instruktora. Prosimy o zabranie stroju sportowego i w miarę możliwości także butów na zmianę.

Zajęcia dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.


Zachęcamy do śledzenia profilu Łódzkiej Sekcji Curlingu POS na Facebooku.